ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Факультет математики та інформатики
Кафедра інформаційних технологій

День вступника

У ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" 22 березня 2015 року відбувся День вступника, на якому майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з навчальним закладом та спеціальностями, які можна здобути, вступивши до університету. Розпочався захід із презентації факультетів та інститутів. У фойє гуманітарного корпусу майбутні вступники та їх батьки мали змогу переглянути інформаційні тематичні стенди, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Далі, у приміщенні Актової зали розпочалося урочисте відкриття заходу. Зі вступним словом перед присутніми виступив ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда.

Також було надано можливість виступу директору Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдану Томенчуку, який ознайомив присутніх з графіком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році. Особлива увага майбутніх абітурієнтів та їх батьків була акцентована на роз'яснення Правил прийому до університету у 2015 році. Відповідальний секретар приймальної комісії закладу, доцент Руслан Запухляк провів відповідну презентацію та відповів на запитання учасників заходу. 

Після завершення урочистої частини свята майбутні вступники та їх батьки побували у навчальних аудиторіях закладу, де під час зустрічей з представники факультетів та інститутів дізналися більш детальну інформацію за окремими напрямами підготовки фахівців.

На факультеті математики та інформатики присутні мали змогу ознайомитись з умовами вступу та навчання, структурою університету та факультету, поспілкуватись з викладачами, оглянути Центр інформаційних технологій.

Факультет математики та інформатики готує фахівців за наступними напрямами: “математика”, “статистика”, “прикладна математика”, “інформатика” (денна і заочна форми навчання), “програмна інженерія”.

Навчально-виховну і науково-дослідну роботу здійснює 6 кафедр, на яких працює близько 50 штатних викладачів, серед них 10 професорів, докторів наук, 40 – доцентів, кандидатів наук. До викладання спеціальних дисциплін залучаються провідні вчені країни та висококваліфіковані фахівці-практики.

Вступники отримали інформацію про факультет та перспективи його розвитку. Було відмічено актуальність напряму підготовки "програмна інженерів" як одного з найбільш затребуваних на ринку праці.