ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Факультет математики та інформатики
Кафедра інформаційних технологій

Запрошуємо на навчання

Шановні випускники!

     Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує Вас на навчання в 2018 році за однією зі спеціальностей: “математика”, “статистика”, “прикладна математика”, “комп’ютерні науки”, "інформаційні системи та технології”, “інженерія програмного забезпечення”, “середня освіта (математика)”,“середня освіта (інформатика)”.

      На факультеті навчається понад 700 студентів (з них біля 70% – за державним замовленням). Кількість місць на І курсі денної форми складає 235 (з них понад 100 – за державним замовленням – в 2017 р.). Наша магістратура нараховує 6 спеціальностей. Маємо свою аспірантуру, свій науковий журнал і Раду із захисту дисертацій. Факультет є чи не єдиним в регіоні, який створив для всіх наших студентів 5 курсу унікальні можливості для отримання двох дипломів магістра – українського та європейського зразків, організувавши паралельне навчання (за бажанням) в нашому та в одному з польських (Краків, Жешув) державних університетів (на безоплатній основі). Під час навчання у нас можна також додатково отримати сертифікат міжнародного зразка CISCO на право обслуговування комп’ютерних мереж. Студенти факультету можуть (за бажанням) навчатись на військовій кафедрі нашого університету за спеціальністю “Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем” з отриманням військового квитка і офіцерського звання.

      Вступними випробуваннями на наш факультет є тести ЗНО: 1) укр. мова, 2) математика,3) іноз. мова або фізика (див. сайт факультету http://mif.pu.if.ua). Вступники можуть отримати додаткові бали (до загальної суми результатів ЗНО та шкільного атестату) за результатами закінчення ліцензованих підготовчих курсів в нашому університеті (тел. 59-61-57) та участі в університетській олімпіаді (на деякі спеціальності згідно Правил прийому).

     Також чекаємо Вас та Ваших однокласників у неділю 19 листопада 2017 року об 11 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, центральний корпус, ауд. 306.  Під час проведення Дня відкритих дверей Вам, за бажанням, буде запропоновано на вибір: 1) факультетська математична бліц-олімпіада, 2) навчально-практичні курси з розробки ігрових програм.

Наші телефони: (0342) 59-61-08, 59-60-04, 0506731017, 0970158982.

Сайт факультету: http://www.mif.pu.if.ua.              E-mail: dekanat_mif@pu.if.ua