ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Факультет математики та інформатики
Кафедра інформаційних технологій

ІТ-Форум для вчителів інформатики

На базі Прикарпатського університету відбувся ІТ-форум для вчителів інформатики м.Івано-Франківськ, де педагогів ознайомили з останніми тенденціями цифрових інновацій.

Одним з ключових питань форуму була підготовка ІТ- спеціалістів і їхнє майбутнє працевлаштування.

В роботі  заходу взяли участь представники Управління освіти і науки міста Івано-Франківськ, Прикарпатського національного університету, ІТ- фірм, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

 

Доповідачі:


Володимир Єшкілєв

“Інформація як суще: Homo communicabilis на роздоріжжі світу”

Людина швидко трансформується під нові інформаційні реалії і з нею трансформується світ навколо неї, спроможності людини витримати реалії інформаційної революції були недооціненими. Завдання вчителів – презентувати учням світ в його новому (гіперінформаційному) форматі;

Олег Козич

“Як підготувати студента до олімпіади”

Діти не завжди можуть, та й не повинні усвідомлювати, наскільки є значною подією в їхньому житті участь в олімпіаді. Про це мусять пам'ятати дорослі, має думати держава. Учитель, який готує учня до олімпіади - це подарунок для школяра.

Микола Козленко

“Структура підготовки фахівців з інформаційних технологій в системі вищої освіти України: сучасний стан та перспективи”

Метою доповіді є надання інформації, необхідної вчителю у профорієнтаційній роботі. В доповіді оглянуто існуючу станом на початок 2015 року структуру вищої освіти в Україні з погляду розподілу за освітньо-кваліфікаційними рівнями, галузями знань, напрямами підготовки та спеціальностями. Виокремлено напрями, що пов’язані із підготовкою фахівців з інформаційних технологій та суміжних сфер діяльності.

Ярослав Голодюк

"Моя подорож в ІТ"

Як зацікавити в програмуванні? Нам нудно робити те, результат чого не можна побачити одразу.

У чому користь програмування? Задачі з повсякденного життя, які легко піддаються автоматизації.

Перешкоди для новачків - які вони і як їх подолати. Структуризоване планування, уміння правильно шукати, читання чужого коду.

Не варто втрачати можливості вдосконалюватися. Спільна розробка, програмування в парах.

Іван Дячишин

“Що очікують ІТ- компанії від освіти сьогодні?”

Вимоги до ІТ- фахівців на сучасному ринку праці. Сучасний стан ІТ- галузі в Україні. ІТ- освіта в Україні, поточний стан та проблеми. Шляхи розвитку освіти у взаємодії з ІТ- бізнесом.