ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Факультет математики та інформатики
Кафедра інформаційних технологій

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука

image001.jpg

В університеті 29 травня 2016 року відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука. Учасників заходу привітав голова оргкомітету, проректор університету з наукової роботи Андрій Загороднюк. У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст Київської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Чернігівської, Запоріжської областей та міста Київ.

Цього року кількість номінацій була розширена до чотирьох - “Веб-Юніор”, “Веб-Майстер”, “Програміст” та “ІТ-Спеціаліст”.

На конкурс було подано 300 учнівських робіт, з яких журі відібрало 147 проектів, що відповідали вимогам. Далі для участі у фінальному етапі було представлено 24 роботи з веб-програмування та “класичного” програмування. Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти.

image002.jpg

 

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаній та інших установ. Голова журі — завідувач центру інформаційних технологій Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Білогубка Мирослав Ярославович.

 

image003.jpg

image004.jpg

image005.jpg

За результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука переможцями стали:

  • номінація "Веб-Юніор" - Тріщ Владислав (ЗОШ № 15, м. Івано-Франківськ);
  • номінація "Веб-Майстер" - Городчук Тарас (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, м.Коломия);
  • номінація "Програміст" - Мочернюк Данило (Коломийська гімназія ім. М.Грушевського, м. Коломия);
  • номінація "ІТ-Спеціаліст" - Паньків Олесь;

 

image006.jpg

Переможці та учасники отримали дипломи, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема, школи програмування Іт-Еліт, ГО “IT-Cluster” та призи від сім’ї Павла Федорука.

 

Довідково

Конкурс проходить за ініціативи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука. Проводиться конкурс на базі факультету математики та інформатики кафедрою інформаційних технологій та центром інформаційних технологій щорічно. Конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.